Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ježčí mláďata - cca 4 dny stará

Fotografie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tainted blood press

(Areteunmanny, 8. 10. 2018 19:15)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-sans-ordonnance-paris/

Arrive at Your Blood Pressure Checked

(Aemuchefer, 22. 7. 2018 19:03)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre determination bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-pas-cher-juillet/

RE: hledala jsem pomoc

(Admin, 1. 11. 2010 21:18)

Vážená Laďko,
ano, setkala jste se s tím samým, jako jsme se setkali my na začátku naší cesty - a to - nezájmem!! Ani záchranné stanice, ani většina veterinářů se ježkami nezabývají, nebo nechtějí. Možná se Vám zdá divné, že ani my nejsme profesionálové a já se bohužel každý rok nejméně tisíckrát sama sebe ptám, proč jsem vlastně dělala tyto stránky a strávila nad nimi 3 měsíce života, když nás lidé každoročně bombardují naprosto těmi samými otázkami, na které mě už opravdu unavuje odpovídat. Myslím, že vše podstatné je zde a Vy, stejně tak jako my (jsme museli na začátku sami a bez internetu)péči o ježka zvládnete. Pokud se paní veterinářka chovala tak, že nestojí za komentář, nemá bohužel na svém místě pracovat, ale ono je to mnohdy o penězích, tak co by se tahala "jen s blbým " ježkem. A na všechny otázky naleznete odpověď zde. Proto byly tvořeny tyto stránky.

hledala jsem pomoc

(Ladˇka, 1. 11. 2010 20:14)

Našli jsem malého ježka, 200g. Prosila jsem na Vaší mailové adrese jezekvnouzi@email.cz 27.10.2010 o pomocnou radu a dodnes jsem nedostala žádnou odpověď. Po přečtení informací na Vašich stránkách jsem se odebrala k veterináři, kde jsem se dozvěděla, že jsem jej měla nechat v přírodě. Počínání veterinářky nebudu ani komentovat, nakonec jsem dostala alespoň něco na odčervení, s čímž jsem se doma úspěšně poprala a něco léku do ježka vnutila. V současné době se o ježka stará soused, který si jej vzal do obýváku, u nás by zmrznul, protože chalupu obýváme jenom občas. Nevím, jak dlouho jej můžeme ještě krmit a zda musí přes zimu hybernovat, rádi bychom jej předali do odborné péče. Ale odezva odborníků, k mému zklamání, není.
Zkusíme mu dát šanci, ale jsme naprostí amatéři.
Za amatéry z Jeseníků Laďka

RE: ježčí miminko

(Admin, 12. 8. 2010 19:45)

Dobrý den,
na internetu najděte záchrannou stanici Vám nejblíže. My jsme z Plzně.

ježčí miminko

(šarka, 12. 8. 2010 16:48)

neví nekdo o nekom kdo by se ujal malinkého ježečka ješte nevidí, jsme okr. olomouc,603747853 dekuji

RE:

(Adéla (admin), 24. 8. 2009 19:27)

Dobrý den,
ježky nemáte hlavně sbírat. Samice se ke svým mláďatům vrací. Pokud jste je bezmyšlenkovitě sebrali, je nutné je vzít domů a postarat se o ně. Každopádně je toto zbytečně unáhlené. Pokud se nemůžete starat, předejte je nejbližší záchranné stanici a hlavně, ježčata už jen tak nesbírejte.

ježčí mládata

(Jarka, 24. 8. 2009 19:02)

Dnes jsme našli dva malé ježky. Ten menší ještě nevidí. Mám je vzít domu nebo je mohu nechat ještě venku?

poděkování

(dominik, 16. 11. 2008 10:56)

moc se mi líbí vaše obrázky a příspěvky!
včera jsem našel ježka který vypadá jako ten na pátém obrázku.